Zapraszam do kontaktu w celu rezerwacji terminu

lub uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Jeśli dłużej nie odbieramy jesteśmy zajęci napewno oddzwonimy W celu rezerwacji terminu konieczne jest wpłata zaliczki oraz podpisanie umowy (na spotkaniu organizacyjnym lub / lub drogą mailową) podajecie Państwo szczegóły dotyczące uroczystości. My za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy podpisany oryginał umowy na wskazany adres. Dojazd na Wesele do 100 km gratis!!! poza 1zł za km

. 664-176-601 / 668-996-441

videofilm@poczta.onet.eu

kamerzysta.zbyszek@gmail.com

Zostaw Nam Wiadomośc w dolnej części strony na Czacie postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć

Wyślij Wiadomośc
Adresat:
Twoje imię i nazwisko:
Twój E-mail:
Priorytet:
Temat listu:
Treść listu:

Zmień język strony

 

 • Opinie i komentarze
 • Wojciech Bendza

  Chcielibyśmy gorąco polecić usługę fotografii i filmu u tych Państwa. Szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się takiego dobrego efektu końcowego, ponieważ zdjęcia są rewelacyjnie uchwycone, a film ma w sobie mały element magii, dzięki której wszystko jest ze sobą spójne i odzwierciedla towarzyszące dniu emocje. Pomimo braku pogody udało się złapać najważniejsze chwile. Znajomi są zachwyceni i przekazują sobie fotki. A dla nas to cudowna pamiątka na przyszłość. Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia, to powinien od razu podjąć decyzję :) stosunek jakości do ceny rewelacja.

 • Dorota i Patryk

  Polecamy z całego serca. Pani Agnieszka - fotograf wykonuje przepiękne zdjęcia, a Pan Zbyszek profesjonalny film. Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Są to osoby komunikatywne, bardzo sympatyczne, otwarte na propozycje. Dziękujemy, że byliście z Nami :) :)

 • >Michał Perlikowski

  kto chce mieć profesjonalną oprawę foto-video to gorąco polecam !!!. Wartoooo :)

 • Paulina Kubiak

  Jesteśmy bardzo zadowolenii ze zdjęć i z reportażu ślubnego :) Bardzo fajna obsługa :) Polecam

 • Monika i Darek

  Pięknie zmontowany film i świetnie wykonane zdjęcia ślubne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług. Pan Zbyszek i Pani Agnieszka są bardzo sympatyczni i komunikatywni, świetnie się dogadywaliśmy. Polecamy :)

 • Ada

  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Właściciele w 100% profesjonalni, a do tego przesympatyczni. Dziękujemy bardzo raz jeszcze! ;-)

 • Justyna & Karol

  Bardzo dziękujemy Panu Zbyszkowi i Pani Agnieszce za piękne wspomnienia z naszego ślubu, wesela jak i sesji plenerowej , które uwiecznili na filmie i zdjęciach. Pełen profesjonalizm i 100% zaangażowania w wykonywaniu swojej pracy. Film rewelacyjny a zdjęcia pięknie oddają nasze emocje. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy . Justyna i Karol)

 • Łukasz Karolina Górniewicz

  Pozdrawiamy gorąco,piękne zdjęcia i wspaniała płyta ;)

 

...